KURUMSAL

RAYCHEM RPG (P) Ltd.
 

Ağır Endüstri Çözüm Uzmanı

 

1989 yılında kurulan Raychem RPG (P) Ltd. ABD merkezli TE connectivity (Eski adıyla Tyco Electronics) ile Hindistan merkezli RPG Enterprises firmalarının yarı yarıya ortak olduğu bir iş ortaklığıdır.

Mühendislik İş Birimi (MİB), Raychem RPG (P) Ltd. hakimiyeti altında faaliyet yürüten stratejik iş birimlerinden biridir. MBİ Yapı Endüstrisinden Petrol ve Gaz Sanayiine, Altyapı, Denizcilik ve Gemi İnşaat sektörlerine varana kadar geniş bir yelpazede çeşitlilik arz eden müşteri kesimlerine tek noktadan kablo yönetim çözümleri sunarak, müşterilerine en mükemmel hizmeti vermek yolunda gelişimini sürdürmektedir.

 


GÜVEN ELEKTRİK A.Ş.

 

Güven Elektrik A.Ş. Zeki TAVAS tarafından 1981 yılında kurulmuştur.
Kuruluşumuzdan bu yana orta gerilim elektrik ekipmanları satış ve enerji alanında müteahhitlik hizmetleriyle faaliyetlerimizi sürdürmekte, yeni yatırımlar ile faaliyet alanlarımızı genişleterek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Vizyonumuz, sektörümüzde, ilerleme prensiplerini süreklilik içerisinde uygulayarak deneyimlerimizi arttırmak, başarılarımızı geliştirmek, bunları hem ulusal hem de uluslararası alanlara taşıyarak sektörümüzdeki yerimizi ilk sıralarda tutmaktır.
Şimdi de Tyco Electronics ve RPG Enterprises gibi iki devin ortaklığı olan RaychemRPG’nin Türkiye temsilciliği görevini üstlenmiş bulunmaktayız. İzole eldiven ve izole halıdan, skp kablo pabuçlarına, çelik kablo bağlarından, paratoner sistemlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi ile piyasanın ihtiyaç duyduğu yüksek kalite ürünleri Türkiye ile tanıştırıyor olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Ürün kategorilerimiz aşağıdaki ürün gamlarını kapsamaktadır:

 

Kablo Bağları ve Aksesuarları
Bağlantı Kutuları,
Kablo Rakorları
Topraklama ve Yıldırım Koruma Sistemleri
Kablo Pabuçları
OG Güvenlik Malzemeleri


Tüm ürünler gerekli onaylardan geçmiştir: